Ja darba steigā esi aizmirsusi papildināt ikdienā nepieciešamo skaistumkopšanas komplektu, neraizējies!

Visas nepieciešamās sastāvdaļas, no kurām vai jāsagatavo sev vajadzīgo skaistumkopšanas līdzekli, jau atrodamas tavā virtuvē:

Acu mirdzumam

Atpūtināt datora nogurdinātās acis palīdzēs kumelīšu kompreses. Arī svaiga kartupeļa smalko šķēlīšu komprese noņems acu uztūkumu.

Ādas mundrumam

Ja izmantosi kafijas biezumus kā ādas skrubi, iegūsi ne vien gludu un mīkstu ādu, bet arī mundru pašsajūtu. Arī pārcukurots medus var būt ādas skrubis, bet šķidro medu vari iemasēt ādā, šādi  atbrīvojot ādu no sārņiem un pie reizes to arī pabarojot.

Matu pakļāvībai un spīdumam

Ja gadās konstatēt, ka matu kondicionieris ir izlietots, izmēģini matus izskalot ar tēju uzlējumu – tas matiem dos brīnišķīgu smaržu un matu pakļāvību. Matu skalošanai vari izmantot arī nefiltrētu alu, kas ir bagāts ar B vitamīniem. Savukārt matus pabarosi ar olīveļļu  - matus jāierīvē ar olīveļļu un uz 15 minūtēm jāietin pārtikas plēvē un dvielī, pēc tam jāizmazgā, gala rezultātā iegūsi zīdainu mirdzumu.

Laicīgi apstādini vāveres riteni un ļauj par sevi parūpēties meistaram! Palutini sevi ar Hotel Jurmala Spa dienas piedāvājumu, kas līdz februāra beigām pieejams par īpaši izdevīgākām cenām. Piemēram, procedūra Sniegpārsliņu pieskārieni būs veldze gan tavām acīm, gan rokām un arī matiem. Procedūrā Baltais miers atpūtīsies viss tavs ķermenis un īpaši sejai tiks veikta masāža. Bet Sniega pasaku diviem varēsi baudīt kopā ar labāko draudzeni, mammu vai arī mīļoto. Tas izklausās pēc brīvdienām, kuras tu jau sen esi pelnījusi!