Kas ir tā perfektā SPA procedūra, kura nepieciešama tev šoruden? Ieskaties un uzzini!

1. Auns (21.03-20.04.)

Auna zīmei patīk ķerties pie lietas. Sinonīms enerģijai un pašpārliecinātībai, labā nozīmē, protams :). Aunam noteikti vajag kārtīgi atpūsties, jo tāds enerģijas apjoms nerodas no tukša gaisa. Veselības kapsula un masāža būs ideāli piemērota jums.

2. Vērsis (21.04.-21.05.)

Vērši ir īsti skaistuma baudītāji. Viņi simbolizē spēku un uzticamību. Galvenās vērtības vēršiem ir komforts un stabilitāte, tādēļ samtainā ietīšanas procedūra būs lieliska izvēle - tā patīkami nomierinās un padarīs ādu īpaši maigu. Uzzini vairāk par to šeit.

3. Dvīņi (22.05.-21.06.)

Dvīņi ir ziņkārības un nebeidzamo pārmaiņu kokteilis. Viņu interešu loks ir ļoti plašs. Šādiem cilvēkiem noteikti iesakā pamēģināt kaut ko jaunu un īpašu - mūsu Rudens SPA rituālus! Ieskaties piedāvājumā ŠEIT.

4. Vēzis (22.06. - 23.07.)

Vēzis ir viena no jūtīgākajām un sentimentālākajām horoskopa zīmēm. Vieņiem nepieciešams īpašs tuvinieku atbalsts. Vēžiem būs piemērots dzintaru rituāls, kas palīdzēs nomierināties un atbrīvos no stresa.

5. Lauva (24.07.-23.08.)

Lauvām piemīt iekšēja skaistuma izjūta. Viņus raksturo lepnums un vēlme būt uzmanības centrā. Bet par spīti tam, viņi ir ļoti godīgi un taisnīgi. Šai zīmei piemērots būs rituāls ar nosaukumu Skaistums un grācija.

6. Jaunava (24.08.-23.09.)

Jaunavas ir ļoti strādīgas, rūpīgas un atbildīgas. Kārtībai ir īpaša nozīme viņu dzīvēs. Kā jau katram strādīgam cilvēkam arī jaunavām ir sevi jāpalutina laiku pa laikam - šim nolūkam iesakām izmēģināt šokolādes rituālu ar ietīšanu. 

7. Svari (24.09.-23.10.)

Svari spēj pa īstam novērtēt un saskatīt skaisto dzīvē. Viņi mīl eleganci un gaumīgumu, kā arī uzmanību un socializēšanos ar apakārtējiem. Viņiem būs piemērota masāža ar silto sveci - lieliska iespēja sajust uz ādas skaistumu.

8. Skorpions (24.10.-22.11.)

Starp skorpionu un vēlmi pēc ekselences droši var likt vienādības zīmi. Viņi atrodas nepārtrauktā attīstības procesā. No ārpuses viņi izskatīsies nopietni un klusi, taču iekšā valda emocijas un kaisle. Skorpioniem iesakām karsto akmeņu masāžu, kas atbildīs viņu karstasinībai.

9. Strēlnieks (23.11.-21.12.) 

Strēlnieki ir visoptimistiskākie un atvērtākie cilvēki. Tam papildus viņi ir arī neatkarīgi un vienmēr gatavi jauniem piedzīvojumiem un ceļojumiem. Tādēļ mēs iesakām izmēģināt Indijas masāžu Champi.

10. Mežāzis (22.12.-20.01.)

Mežāži no citiem atšķiras ar augstajām ambīcijām, pragmatismu un spītīgumu. Viņu filozofija ir - visu var sasniegt ar pietiekošu daudzumu darba un gribasspēka. Mežāži bieži vien attiecībās ir tendēti būt auksti, tādēļ mēs vēlamies izkausēt viņu sirdis ar aromātisko pērļu vannu ar jūras sāli un eļļām. 

11. Ūdensvīrs (21.01.-19.02.)

Ūdensvīri ir ļoti ekscentriskas būtnes, kuru pievelk garīgā pasaule. Viņu lielākās vērtības ir brīvība, draudzība un neatkarība. Kā jau īstam ūdensvīram varam noteikti ieteikt apmeklēt saunu un baseinu centru Wellness Oasis - turklāt, tā ir lieliska vieta, kuru apmeklēt ne tikai vienatnē, bet arī ar saviem mīļajiem.

12. Zivs (20.02.-20.03.)

Zivis ir sapņotāji - viņiem patīk dzīvot fantāziju pasaulē. Dažkārt tendēti uzturēties vienatnē ar savām domām. Šādiem cilvēkiem iesakā nomierinošo procedūru Jūras svaigums.