Rudens ir viens no svarīgākajiem laikiem, kad parūpēties un palutināt sevi!

1. Masāža ar ēteriskajām eļļām

Šīs procedūras laikā vari izvēlēties ēterisko eļļu, kas vislabāk atbilst tavai gaumei un garastāvoklim.Tas nozīmē, ka vari likt sev atžirgt vai tieši pretēji - nomierināties, relaksēties - viss atkarīgs no tavas izvēles!

Procedūras laikā varēsi izbaudīt enerģijas pieplūdumu, tādēļ šo masāžu īpaši iesakām cilvēkiem ar hronisku nogurumu, smagu darbu ikdienā un miega traucējumiem. Lasi vairāk šeit.

2. Šokolādes masāža ar ietīšanu

Šīs procedūras laikā ķermenis tiek pārklāts ar šokolādes un mandeļu eļļas masu. Pēc tam notiek ietīšanas process. Ja esi no tiem cilvēkiem, kuri nevar pateikt šokolādei "Nē!", šī ir procedūra tieši tev. Tā tonizē un mīkstina ādu, kā arī būs lielisks veids, kā sevi palutināt pēc smaga darba.

Uzzini vairāk par procedūru šeit.

3. Vitaminizējošā masāža

Pilna ķermeņa masāža ar krēmu Vitamy. Krēms lieliski palīdz cīņā ar ādas novecošanu, tādēļ bezmaz vai kļūsi jaunāka jau pēc vienas procedūras.Vai tad tas nav lieliski? Masāža baro ķermeni ar dažādiem vitamīniem, taču vissvarīgāk - ar kalciju.

Lasi vairāk šeit.

4. Griķu masāža

Jā, arī šādu masāžu var atrast mūsu klāstā! Tās tradīcija ir izkopta jau kopš seniem laikiem. Pastāv uzskats, ka silti griķi ne vien ārstē ķermeni, bet arī dvēseli. Silto griķu aromāts nomierina un ieved harmoniskās pārdomās. Varbūt šī ir tava ideālā procedūra rudenim?

Uzzini vairāk šeit.

5. Antistresa masāža

Jau pats masāžas nosaukums liecina par tās relaksējošo efektu. Pēc garas dienas darbā vai kopjot māju - arī tas ir smags darbs(taču jauks!) - šis būs ideālais veids, kā atbrīvoties no stresa. Masāžas laikā tiek izmantoti taktīlās masāžas paņēmieni.

Uzzini par to vairāk šeit.

6. Medus masāža

Stimulējoša masāža ķermeņa problēmzonām. Procedūras laikā tiek stimulēta asinsrite, kā arī atbrīvošanās no toksīniem. Taču noteikti ņem vērā - ja tev ir alerģija no medus, iesakām izvēlēties citu masāžu.

Lasi vairāk šeit.

7. Masāža ar silto sveci


Masāžas laikā tiek izmantota balzāma svece ar krēmīgu šokolādes aromātu. Svecei kūstot, izdalās silts un barojošs balzams, kas ir perfekti piemērots masāžai. Aromāta un sveces tekstūras kombinācija relaksē ķermeni un prātu, radot iekšēju harmoniju.

Uzzini ko vairāk šeit.

8. Indijas galvas masāža Champi

Ajūrvēdiskā procedūra, kura ietver galvas, kakla un plecu masāžu. Tiek izmantotas īpašas Ajūrvēdiskās eļļas, kurām ir pzotīvs efekts gan uz ķermeni, gan prātu - tiek stabilizēta nervu sistēma, kas patīkami relaksē.

Lasi vairāk šeit.

9. Burbuļvanna un masāža diviem

Iespējams, burbuļvanna ir tieši tas, kas tev pietrūkst. Burbuļvannas laikā fonā skanēs relaksējoša mūzika un jūs abi varēsiet izvēlēties masāžu pēc sirds patikas. Iepazīsties ar masāžu klāstu šeit.

10. Masāža topošajām māmiņām

Būt par mammu ir viens no sarežģītākajiem darbiem pasaulē, taču būt topošajai māmiņai - divtik grūti! Tādēļ atceries sevi palutināt ar kaut ko īpaši sagatavotu tev. Pirms procedūras gan atceries obligāti konsultēties ar savu ārstu!

Uzzini vairāk šeit.

11. Parafīna zeķītes

Šī procedūra īpaši paredzēta tieši tavām kājiņām. Vispirms tavas pēdas tiks apstrādātas ar pīlingu, tam sekos masāža ar kolagēna krēmu, bet pēc tam - pēdas tiks iemērktas siltā parafīnā. Procedūra uzlabo asinsriti pēdās, kā arī padara to ādu mīkstāku.

Vairāk par procedūru lasi šeit.

12. Attīroša procedūra sejai ar ultraskaņu

Rudens - lietus sezona, tādēļ īpaši svarīgi parūpēties par sejas ādas labsajūtu. Procedūra ir īpaši piemērota sausai un jutīgai ādai. Tās laikā āda tiks arī attīrīta no atmirušajām šūnām.

Uzzini visu par šo procedūru šeit.

13. Veselības kapsula

Procedūra tiek veikta īpašā kapsulā. Tās laikā tiek izmantots īpašs ūdens Vichy un infrasarkanais starojums, kas palīdzēs ķermenim 30 minūtēs atbrīvoties no 600 kalorijām.

Lasi vairāk šeit.

14. Shirodara

Šajā procedūrā tiek izmantota silta ūdens un eļļas plūsma uz galvas. Tā rezultātā prāts tiek atbrīvots no negatīvām domām. Šī procedūra īpaši piemērota tiem, kuri piedzīvo tā saukto izdegšanu.

Uzzini vairāk šeit.

15. Pēdu rituāls

Relaksējoša pēdu masāža, kas aatbrīvos ķermeni un prātu no ikdienas stresa. Interesanti, ka masāža pēdu rajonā var atvieglot astmu, galvassāpes un saspringtus muskuļus. Masāžas ilgums - 80 minūtes. 

Lasi vairāk šeit.