Nāc uz SPA un ļauj mums par tevi parūpēties!

1. Kontrasta ietīšana

Procedūrai ir divi posmi – karstais un aukstais. Karstais posms nodrošina asins pieplūdumu problemātiskajām zonām, paplašina asinsvadus, aktivizē asins un limfas cirkulāciju. Aukstajā posmā asinsvadi sašaurinās. Tā rezultātā procedūra dziļi attīra organismu, iedarbojas uz problēmzonām, ārstējot celulītu, atjauno organismu. Uzzini vairāk par procedūru ŠEIT.

2. Programma vesela mugura

Programma tiek pielāgota tieši jūsu gadījumam. To nodrošina cenā iekļauta ārsta konsultācija. Šī procedūra palīdzēs likvidēt muguras sāpes un muskuļu spazmas, kā arī pakāpeniski palielinās fizisko aktivitāti. Uzzini vairāk par procedūru ŠEIT.

3. Detoksikācijas programma

Stiprināt imunitāti un uzlabot pašsajūtu palīdzēs ķermeņa atbrīvošana no dažādiem uzkrātajiem toksīniem. Procedūra arī palīdzēs uzlabot asinsriti. Pēc tās būs novērojama ādas struktūras uzlabošanās, fiziskās formas uzlabošanās, kā arī kopējā pašsajūta. Lasi vairāk par procedūru ŠEIT.

4. SPA pīlings ķermenim

Pirms procedūras varēsi izvēlēties sev patīkamāko un atbilstošāko pīlingu. Tie atšķiras aromātu, kā arī radītā efekta ziņā. Ar dažādajiem pīlingiem vari iepazīties ŠEIT.

5. Nostiprinošs matu rituāls

Vai zināji, ka aukstais laiks sausina ne tikai ādu, bet arī tavus matus? Uzlabo matu struktūru ar šo lielisko rituālu. Lasi vairāk par procedūru ŠEIT.

6. Vitaminizējoša procedūra rokām

Dažkārt pat treknākie krēmi nelīdz sausām rokām. Atnāc ciemos pie mums uz vitaminizējošo procedūru - pēc tās rokas būs samtaini maigas. Lasi variāk par procedūru ŠEIT.

7. Labsajūtas vanniņa kājām

Ja ikdienā daudz laika pavadi staigājot un stāvot kājās, būsi droši vien ievērojis biežas sāpes kājās. Atbrīvojies no tām ar šo relaksējošo procedūru. Uzzini vairāk ŠEIT.

8. Sāls istaba

Šo procedūru stipri iesakām tiem, kuriem ir dažādas alerģijas un elpceļu saslimšanas. Sāls istabas terapija palīdz attīrīt elpceļus un uzlabot to veselību, kā arī stiprina imunitāti. Lasi vairāk par šo procedūru ŠEIT.

9. Gaismas terapija

Par šo veselību uzlabojošo procedūru noteikti būs dzirdējuši tie, kurus skar sezonālie garastāvokļa traucējumi jeb tautā biežāk dēvēti par sezonālo depresiju. Gaismas terapija mazina šo traucējumu radītos simptomus, kā arī noderēs ne tikai sezonālās depresijas slimniekiem. Lasi vairāk par procedūru ŠEIT.

10. Veselības kapsula

30 minūtes, kas pilnas ar relaksējošiem un patīkamiem aromātiem, mūziku un ūdens masāžu. Pēc procedūras jutīsies žirgts un labi atpūties! Lasi vairāk ŠEIT.