Aktīvs dzīvesveids palīdz mums uzturēt sevi labā formā. Tādēļ iesakām apmeklēt veselības taku ne tikai, lai ieelpotu svaigo priežu gaisu, bet arī izstaipītu muskuļus.

2015. gadā Jūrmalā, Kauguros, tika atklāta veselības taka, kuras mērķis bija iekustināt tās apmeklētājus.

Jūrmalas veselības taka Kauguros ved meža virzienā pa Peoniju ielu.

Lai cilvēka ķermenis būtu vesels, tam nepieciešams vismaz 30 minūtes fizisku aktivitāšu dienā. Turklāt šajās aktivitātēs būtu nepieciešams likt lietā pēc iespējas vairāk muskuļu grupu. Veselības taka palīdzēs iesildīties un rūpēties par savu ķermeni.

Kamēr nesteidzīgi baudi skaistos Jūrmalas un pludmales skatus, nododies vingrinājumiem, kuri būs izskaidroti instrukcijās, kas novietotas visas takas garumā. Katra no plāksnēm izskaidros, kā pareizi jāveic katrs vingrinājums, kā arī to, kādēļ tas nāk par labu tavam ķermenim. Instrukcijās arī sniegta informācija par to, cik daudz vingrinājumu vajadzētu atkārtot katrai vecuma grupai.

Šī taka ir lielisks veids, kā pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, jo tā ir piemērota VISIEM VECUMIEM.

Turklāt, kas padara šo taku vēl aizraujošāku, ir tas, ka tās veidotāji padomājuši ne tikai par ķermeņa, bet arī prāta vingrinājumiem. Piemēram, vienā no takas posmiem cilvēkiem ir jāizdomā pēc iespējas vairāk vārdu, kuri sākas ar burtu "A".

Ja tuvākajā laikā plāno apciemot Jūrmalu, noteikti iesakām apmeklēt šo taku!