Jūrmalā ir skaisti ne tikai vasarā!

1. Laimīgākais 5km skrējiens pasaulē

Tā Baltic Marathons raksta par šī gada Electric Run skrējienu, kas notiks 30. septembrī Jūrmalā. Veselīgs dzīvesveids nebeidzas līdz ar vasaru - tam vajadzētu būt mūžīgai ikdienas sastāvdaļai.

2. Zelta rudens

Zelta rudens novērojams ne tikai Vidzemē - par to iespējams priecāties arī vēsturiskajās Jūrmalas ielās un pa ceļam uz pludmali. Turklāt vislabākā vieta, kur to ieraudzīt, ir Dzintaru parka skatu tornī.

3. Vairāk miera un klusuma

Ja vēlies kārtīgi atpūsties no trokšņa un cilvēku burzmām, tev noteikti jāatbrauc uz Jūrmalu rudenī - lielākās no tūristu un atpūtnieku burzmām ir izklīdušas, ļaujot tev nobaudīt Jūrmalas skaistumu mierīgi un nesteidzīgi.

4. Īpaši rudens SPA rituāli

Lai parūpētos par tavu veselību un labsajūtu, esam sagādājuši arī dažādus rudens SPA rituālus. Iepazīsties ar katru no tiem un izvēlies sev piemērotāko ŠEIT.

5. Dzejas dienas

Septembra sākumā visā Latvijā tiek svinētas Dzejas dienas. Kur gan vēl labāk tās baudīt, ja ne vietā, kur atrodas literatūras dižgaru Raiņa un Aspazijas vasarnīca? Iepazīsties ar Dzejas dienu programmu Jūrmalā ŠEIT.

6. Romantika

Klusās Jūrmalas ieliņas ar jaukām un mīlīgām kafejnīcām, kur sasildīties pie tējas vai kafijas tases un uzkost gadu desertu, ir īstā vieta pāriem. Kopā ar mīļoto dodieties aplūkot arī Ķemeru "Mīlestības saliņu". Uzzini vairāk par šo vietu un to, kā uz to nokļūt, ŠEIT.

7. Ģimenei

Jūrmalā lieliski var pavadīt laiku ne tikai pāri, bet arī ģimenes ar bērniem! Kad sākusies skola, brīvdienās jāizmanto iespēja pavadīt laiku kopā ar bērniem - dodies kopā ar viņiem uz Dzintaru parku, kur sagaida dažādas atrakcijas, pastaigājies gar jūru vai dodaties kopā uz Ķemeru dabas parku.

8. Gardi paēst

Kaut gan cilvēku drūzma samazinās, Jūrmalas restorāni turpina strādāt ar pilnu sparu, piedāvājot īpaši gardus ēdienus gada raženākajā laikā - rudenī. Starpcitu, iepazīsties ar mūsu mēneša piedāvājumu - kartupeļu mēnesi - ŠEIT, kā arī izcilo A La Carte ēdienkarti ŠEIT.

9. Mūžīgā vasara nosalušajiem

Tiem, kuri tomēr spītīgi pretojas rudens noslēpumainajam valdzinājumam, patiks Wellness Oasis saunu un baseinu centrs - vieta, kur vasara valda visu gadu. Iepazīsties ar darba laikiem un cenrādi ŠEIT.

10. Karstie kokteiļi omulīgam vakaram

Lieliska ideja rudenīgam vakaram - malkojot gardu karsto dzērienu, skaties mežonīgos jūras viļņus no bāra Seaside logiem. Skats ir tiešām iespaidīgs, varam to garantēt! Uzzini vairāk ŠEIT.