Nav labākas vietas, kur aizbēgt, kā pilsēta jūras krastā.

1. Paveries uz Jūrmalu no augšas Dzintaru Mežaparka skatu tornī

velvetescape.com/rigalatvija.comPirms dodies šeit, kārtīgi novērtējiet savus spēkus - kāpiens augšup būs garš, bet tā vērts. Kad būsiet tikuši pašā augšā, pavērsies skats ne tikai uz visu Jūrmalu, bet arī dažām augstākajām Rīgas celtnēm. Ļoti romantiski - arī, ja kādam no jums ir bail no augstuma, sadodieties rokās, lai liktu viens otram justies drošāk.

2. Dodieties pastaigā cauri Ķemeru purvam

Purvu bridējiTiem, kuri nav pastaigājušies pa Ķemeru purva noslēpumaino laipu, varētu šķist nedaudz dīvaini, taču ticiet mums - šis būs viens pasakains piedzīvojums! Ja vēlies, vari palūgt "Purvu bridējiem" kādu īpašu tūri. Turklāt - šis purvs izskatīsies gluži kā aina no pasaku filmas jebkurā gadalaikā. Mūsu mīļākais skats uz purvu paveras tieši saullēktā. Turklāt, ja vēlēsieties pastaigāties nostāk no laipas, tas būs iespējams ar īpašām sniega kurpēm.

3. Romantiskas vakariņas Hotel Jūrmala SPA restorānā "Jūrmala"

Šķiet, ka vakariņas sveču gaismā ir banāla un vecmodīga ideja. Tomēr - mēs uzskatām, ka tā ir nemirstīga klasika un dažkārt vislabākā izvēle ir turēties pie pārbaudītām vērtībām. Vakariņas restorānā būs lieliska atmosfēra, svinībām, gadadienām, kā arī bildinājumam(apsolām turēt noslēpumā un palīdzēt sagādāt otrajai pusītei pārsteigumu!). Trīs kārtu maltīte + vīns = ideāli pavadīts vakars divatā. Vairāk uzzini šeit.

4. Aspazijas nams

Aspazija bija viena no latviešu izcilākajām dzejniecēm un ietekmīgākajām sievietēm. Turklāt viņa bija arī vienlīdz talantīgā dzejnieka Raiņa sieva. Kādēļ tev un tavai otrajai pusītei vajadzētu apmeklēt šo māju? Šis nams arī mūsdienās ir saglabājis savu unikālo romantisko stilu un atmosfēru. Turklāt pastaigājoties pa senlaicīgajām istabām, jūs nevarēsiet nedomāt par to, kā varētu izskatīties jūsu kopīgais mājoklis. Uzzini vairāk par muzeju šeit.

5. Pastaiga līdz Ķemeru "Mīlestības saliņai"

Džeinas Ostinas romānu cienītājiem aizrausies elpa šajā vēsturiskajā un noslēpumainajā vietā! Uzzini, kā nokļūt uz šo vietu, šeit

6. Pastaiga ar sunīti no vietējās patversmes.

Ja abi esat rīta cilvēki un varat agri pamosties, noteikti dodieties uz Slokas dzīvnieku patversmi, lai izvestu kādu no jaukajiem sunīšiem pastaigā. Ieguvēji būsiet visi - jūs būsiet kārtīgi pastaigājušies, un Jūrmalā būs par vēl vienu laimīgu sunīti vairāk! Uzzini sīkāku informāciju šeit.

7. Paspēlējiet tenisu

Ja abi esat aktīvās atpūtas cienītāji, šis ir domāts tieši jums. Jūrmalā būs iespēja spēlēt tenisu jebkurā gadalaikā - pieejami gan iekštelpu, gan ārpustelpu korti. Uzzini vairāk šeit.

8. Izstādes Dubultu dzelzceļa stacijā

Šī ir vēsturiska dzelzceļa stacija, kurā iespējams nokavēt vienu vilcienu pēc otra, jo būs grūti atraut acis no tajā esošās izstādes. Mūsu ieteikums - nopirkt tēju vai saldējumu(atkarībā no laika apstākļiem) un aplūkot visu, ko vien iespējams bez steigas. Tas viss bez maksas(protams, izņemot tēju un saldējumu). 

9. Nedaudz ekstrēmās atpūtas Dzintaros

Ja nu jums abiem vēl ir 16 gadu un alkstat pēc asām izjūtām, kādēļ gan neizmēģināt Jūrmalas vietējo "Tarzānu"? Tā ir lieliska iespēja pastaigāties pa koku galotnēm un stumbriem gluži kā piedzīvojumu filmā.

10. Atpūtieties ar SPA procedūru

Pēc visām pastaigām un citām fiziskām aktivitātēm, nepieciešams nedaudz atvilkt elpu. To abi varēsiet izdarīt mūsu SPA centrā. Ticiet mums, SPA procedūras ir tik dievīgas, ka sliktā garstāvoklī neviens neaizies. Šeit jūs jau gaida viens kārdinošs piedāvājums.

11. Jahta "Hugo"

Ideāla ideja randiņam - jūra, šampanietis un vējš matos! Uzzini vairāk par romantisko piedzīvojumu šeit.

12. Ingas Kalnas koncerts Dzintaru koncertzālē

Sieviete ar izcilu soprānu aizvedīs jūs neaizmirstamā piedzīvojumā pa mūzikas un mākslas pasauli. Turklāt - nekad nenāk par ļaunu iemesls saģērbties skaisti un solīdi. Turklāt pasākumu vēl romantiskāku padarīs fakts, ka koncertzāle atrodas tieši pie jūras. Koncerts un pēc tam pastaiga pludmalē - ak cik skaisti! Meklē biļetes šeit.

13. Pastaiga pa Ragakāpas parku

Ja vēlaties aizbēgt no straujās un skaļās pilsētas, šī ir ideālā vieta, kur meklēt patvērumu. Uzņemiet skaistas fotogrāfijas, baudiet svaigo gaisu, kas pilns ar skuju aromātu un saules silto gaismu. Šis parks, nudien, liks novērtēt, cik skaistā zemē dzīvojam. Uzzini vairāk par parku šeit.

14. Dodaties uz baseinu

Tā kā ūdens jūrā un upēs jau ir daudz par aukstu, lai tajā peldētos, iespējas patīkamai peldei jāmeklē citur. Nāciet ciemos pie mums, lai baudītu dažādos baseinus, ūdens procedūras un pat baseina bāru! Vairāk informacijas šeit.

15. Baudiet vienkāršu un lēnu pastaigu

Jūrmala ir skaista un brīnišķīga pati par sevi! Dažkārt romantikai pietiek ar nesteidzīgu pastaigu pa Jūrmalas vēsturiskajām ielām, turot viens otra roku un baudot skaistos skatus. Un, ja nu Jūrmalas šarms ir jūs tā apbūris, ka vēlaties šeit uzkavēties ilgāk, neaizmirstiet rezervēt numuriņu mūsu viesnīcā.