Ir tik daudz iemeslu, kādēļ aizbraukt uz Jūrmalu, ne tikai lai sauļotos pludmalē!

1. 26. maijs - Saldējuma festivāls

ФеÑÑÐ¸Ð²Ð°Ð»Ñ Ð¼Ð¾Ñоженого (26 маÑ)

Sagaidot vasaru, 26. maijā no 11.00 līdz 20.00 notiks Vislatvijas saldējuma festivāls, kurā varēsi baudīt šo gardumu dažādos veidos un garšās. Nogaršo labākos saldējumus, desertus un dzērienus Latvijā no ražotājiem Ekselence, Pols, Kārums, Tio un Rasēns. Pop-up kafejnīcas, vasaras terases, bumbu baseini, badmintons un daudz kas cits tevi sagaidīs Dzintaru pludmalē. Festivālā uztāsies arī dažādi pazīstami Latviešu mūziķi. Ja patīk baudīt azartu, varēsi piedalīties arī dažādās sacensībās. Protams, balvas būs saldas un garšīgas! Noteikti paņem līdzi draugus! Kā arī - ieeja festivālā būs bez maksas. Vairāk par pasākumu lasi ŠEIT.

2. 26. maijs - Jūrmalas kūrorta svētki

ÐÑаздник кÑÑоÑÑа ЮÑÐ¼Ð°Ð»Ñ (26 маÑ)

Ja apmeklēsi Saldējuma festivālu, noteikti apmeklē arī Jūrmalas kūrorta svētkus - svētki, kurā Jūrmala sagaida vasaras sezonu. Pasākumā tevi sagaida dažādi interesanti piedzīvojumi un uzstāšanās. Vakarā baudi brīnišķīgu koncertu programmu: dažādu paaudžu mūziķi uzstāsies gada lielākajā pludmales performancē. Vakara noslēgumā viesus sagaidīs skaists salūts.

3. Līdz 22. jūnijam - Jūrmalas pilsētas muzeju izstāžu cikls

Цикл вÑÑÑавок ЮÑмалÑÑкого гоÑодÑкого мÑÐ·ÐµÑ (до 22 иÑнÑ)

Visus mākslas mīļotājus no 10. maija līdz 22. jūnijam aicinām uz 3 izstāžu sēriju Jūrmalas Pilsētas Muzejā: Agneses Bules interaktīvā izstāde „Latviešu sapnis”, jaunās mākslinieces Adriānas Vīgneres kolekcija "Simts un viena ikdiena" un grafiķes Jekaterinas Grjazevas kolekcija "Laika plūsma". Šī ir unikāla iespēja ienirt krāsu un sapņu paletē! Lasi vairāk par izstādēm ŠEIT.

4.  23. jūnijs - Līgo vakars Dzintaru pludmalē

ÐеÑÐµÑ Ðиго на плÑже ÐзинÑаÑи (23 иÑнÑ)

23. jūnijā Jūrmalā tiks sagaidīti Līgo svētki. Pavadi vakaru jūras krastā - Dzintaru un Kauguru pludmalēs. Tevi sagaida liels ugunskurs un jautra vakara programma! Neaizmirsti paņemt līdzi vainagu un labu garastāvokli.

5. 14. jūlijs - Jomas ielas svētki

ÐÑаздник ÑлиÑÑ ÐÐ¾Ð¼Ð°Ñ (14 иÑлÑ)

Jomas iela nav tikai iela - tā ir Jūrmalas sirds, Jūrmalas pērle. Lai to nosvinētu tai par godu jau 12 gadus tiek rīkoti svētki. Brauc ciemos 14. jūlijā un baudi svētku atmosfēru, dzīvo mūziku un performances. Īpašas aktivitātes un pasākumi tiks sagatavoti arī jaunākajiem svētku apmeklētājiem. Vakara noslēgumā būs skaists muzikālais koncerts Dzintaros. Starpcitu, vai zināji, ka Jomas iela ir viena no vecākajām ielām Jūrmalā?

6. 19.-22. jūlijs - festivāls Laima. Rendezvous. Jūrmala 2018

ФеÑÑÐ¸Ð²Ð°Ð»Ñ Â«Ðайма. РандевÑ. ЮÑмала - 2018» (19-22 иÑлÑ)No 19. līdz 22.jūlijam Dzintaru koncertzālē norisināsies vasaras aizraujošākais muzikālais randiņš – izsmalcinātais un romantiskais festivāls “Laima Rendezvous Jūrmala 2018”. Šā gada jaunums ir festivāla iedalījums tematiskajos vakaros – krāšņā Atklāšana, Mīlestības vakars, Hitu vakars un grandiozais Gala koncerts, informēja festivāla producente Elita Mīlgrāve. Lasi vairāk par festivālu ŠEIT.

7. 24.-28. jūlijs - Jūrmalas festivāls

ЮÑмалÑÑкий ÑеÑÑÐ¸Ð²Ð°Ð»Ñ (24-28 иÑлÑ)

Ja esi liels klasiskās un klaviermūzikas fans, tad tev noteikti jāapmeklē šis festivāls. No 24. līdz 28. jūlijam ar pieciem krāšņiem koncertiem Dzintaru koncertzālē norisināsies ceturtais “Jūrmalas festivāls”. Festivāla goda mākslinieks dziedātājs Aleksandrs Antoņenko kopā ar Latvijā un pasaulē atzītiem māksliniekiem Kristīni Opolais, Kseniju Sidorovu, Egilu Siliņu, Alisu Zinovjevu, pianistiem Osokiniem, Vinetu Sareiku, Daniilu Bulajevu, diriģentu Aināru Rubiķi, Jūrmalas festivāla orķestri un citiem māksliniekiem gādās par neaizmirstamu vasaras muzikālo piedzīvojumu Dzintaru koncertzālē. Lasi vairāk par festivālu ŠEIT.

8. 30. jūlijs - 3. augusts - Starptautiskais teātra un kino mūzikas festivāls "Jūras Pērle"

ФеÑÑÐ¸Ð²Ð°Ð»Ñ Â«JÅ«ras pÄrle»

Kā jau noproti, šogad Jūrmalā notiks daudz dažādu un neierastu festivālu. Viens no tiem būs Starptautiskais teātra un kino mūzikas festivāls "Jūras Pērle". "Jūras Pērle" ir īsta mākslu sintēze! Mūzika, teātris un kino - tas viss uz Dzintaru koncertzāles skatuves. Katrai dienai ir sava tematika. Neaizmirstamā atmosfēra piepildīs viesus ar enerģiju un pozitīvām emocijām. Nenokavē!

9. 4. augusts - Starptautiskais baleta festivāls

ÐеждÑнаÑоднÑй ÑеÑÑÐ¸Ð²Ð°Ð»Ñ Ð±Ð°Ð»ÐµÑа (4 авгÑÑÑа)

Šogad jau 19. gadu Jūrmalā notiks festivāls "Baleta zvaigznes Jūrmalā". Uz Dzintaru koncertzāles skatuves pulcēsies baleta mākslinieki no Vācijas, Horvātijas un Šveices, kā arī, protams, no Latvijas. Viesiem būs iespēja baudīt ne tikai klasiskā baleta, bet arī modernā baleta uzstāšanās.

10. 10-11. augusts - nakts ekspedīcija "Nestāsti pasaciņas!"

«Ðе ÑаÑÑказÑвай мне Ñказки» (10-11 авгÑÑÑа)

Nakts ekspedīcija bērniem "Nestāsti pasaciņas" notiks Dzintaru Mežaparkā - noslēpumainā, pārsteigumiem un piedzīvojumiem bagātā parkā. Pašā nakts melnumā dažu stundu garumā, vairākās paralēlās norises vietās piedzīvosim labi zināmas vai jaunas pasakas, stāstus un animācijas. Un neaizmirsti kabatas lukturīti, lai nakts melnumā vari atrast taciņu uz pasaciņu...

Neaizmirsti, ka vienmēr vari padarīt vasaru vēl saulaināku un skaistāku ar labu SPA procedūru!