Jūrmala ir vasaras galvaspilsēta - šī ir vieta, kur pavadīt savas saulainākās gada dienas. Ielūkojies mūsu pasākumu izlasē un pievienojies jautrībai Jūrmalā!

1. Riga Jurmala mūzikas festivāls

Šī vasara noteikti būs melomānu vasara. Šogad Latvijā notiks pasaules līmeņa simfoniskās mūzikas festivāls RIGA JURMALA, kura ietvaros būs iespēja baudīt augstākā līmeņa pasaules simfonisko mūziku, turklāt festivāls viesosies arī tepat Jūrmalā. Lasi vairāk par pasākumu ŠEIT.

2. Jūrmalas velomaratons 2019

Image result for jūrmalas velomaratons

Ja tev tuvāka aktīvā atpūta, tad ceram tevi satikt 8 jūnijā ikgadējā Jūrmalas velomaratonā! Ņem līdzi tuviniekus, labu garastāvokli un, pats galvenais, velosipēdu! Vairāk lasi ŠEIT.

3. Vasaras SPA piedzīvojumi

Arī mēs Hotel Jūrmala SPA esam parūpējušies par īpašajiem vasaras piedāvājumiem - uzzini vairāk labākajām atvaļinājuma aktivitātēm ŠEIT.

4. Čempionāts ielu vingrošanā

WSWCF  Pasaules kausa posms un Latvijas ÄempionÄts ielu vingroÅ¡anÄ 2019

Protams, dažreiz foršāk ir, nevis pašam darīt, bet atbalstīt un skatīties, kā strādā citi. 15. jūnijā brauc ciemos uz Majoru pludmali un atbalsti savējos ielu vingrošanas sacensībās! Uzzini vairāk ŠEIT.

5. Līgo nakts Kauguros

Image result for līgo nakts kauguros

Pavadi Līgo nakti īstās zaļumballes tradīcijās ar dzīvo mūziku, ugunskura aizdegšanu, dziesmām un dejām! Uzzini vairāk ŠEIT.

6. Jūrmalas Krāsu skrējiens

27. jūlijā Jūrmala tiks iekrāsota košākos toņos ikgadējā Krāsu skrējienā.Krāsu skrējiena mērķis ir sniegt dalībniekiem “laimīgākos 5 km pasaulē”.

7. Bērnu vasara

woman and baby walking on gray sand seashore during daytime

Visu vasaru katru svētdienu Mellužos un Kauguros notiks interesanti, izklaidējoši un izglītojoši pasākumi bērniem un viņu vecākiem. Iepazīsties ar šī gada vasaras programu ŠEIT.

8. Jautrās ģimenes brīvdienas Hotel Jūrmala SPA

Arī jaunākajiem ģimenes locekļiem pienācis pašiem savs atvaļinājums - beidzoties mācību gadam, klāt lielais vasaras brīvlaiks. Izmanto iespēju pavadīt laiku kopā ar ģimeni! Uzzini vairāk par piedāvājumu ŠEIT.

9. Jomas ielas svētki

Image result for jomas iela

6. jūlijā gaidīsim tevi mūsu mīļākās ielas - Jomas ielas svētkos! Atzīmēsim šo dienu, godinot senāko un galveno Jūrmalas ielu. Vairāk par pasākumu uzzini ŠEIT.

10. Jūrmalas festivāls

Image result for jÅ«rmalas festivÄls

Īsti melomāni negribēs šo palaist garām - no 23.-27. jūlijam Dzintaru koncertzālē norisināsies Jūrmalas mūzikas festivāls 6 grandiozos koncertos. Uzzini vairāk ŠEIT.