Šovasar mūsu saunu un baseinu centrs Wellness Oasis tika īslaicīgi slēgts uz rekonstrukciju. Mūsu un klientu ilgi gaidītais brīdis ir pienācis - Wellness Oasis atkal ver vaļā savas durvis ar pavisam jaunām un skaistām telpām!

1. Jaunais saunu un baseinu centrs

Mūsu jaunajā saunu un baseinu centrā ikviens varēs atrast kaut ko patīkamu tieši sev. Neesam arī aizmirsuši par bērniem - pie mums tagad ir arī bērnu baseins ar ūdenskritumu un slidkalniņu, kā arī bērnu pirts ar multenēm! Visus viesus gaidīs džakuzi vannas, ūdenskritumi, baseini ar dažādām temperatūrām un vēl daudz kas cits.

Wellness Oasis ir atvērts katru dienu! Uzzini darba laiku un cenas ŠEIT.

2. Baseini

Cenšoties pielāgoties dažādajām vēlmēm, saunu un baseinu centrā atradīsi baseinus dažādās temperatūrās -  28°C, 31°C and 14°C. 

3. Džakuzi

Džakuzi ir tas, kas rada patiesu atpūtas sajūtu. Mūsu saunu un baseinu centrā atradīsi 2 dažādus.

4. Atvēsinošais baseins

Kas gan var būt labāks par atvēsinošu peldi pēc karstas pirts vai baseina! Tāpēc pie mums atradīci arī baseinu 14°C, pēc kura jutīsies žirgts un atvēsinājies.

5. Aqua bārs

Visatspirdzinošākos dzērienus un kokteiļus atradīsi Aqua bārā (un, protams, arī Seaside bārā 11. stāvā). Aqua bāra darba laiks - no 10.00 līdz 22.00.

6. Atpūtas zona

Atpūtas zonā vari atvilkt elpu pēc labas peldes un pirts.

7. SPA

Wellness Oasis var atrast ne tikai pirtis un baseinus, bet arī dažādas masāžas telpas. Tajās, nepametot saunu un baseinu centru, vari izbaudīt relaksējošas masāžas, kā arī iegūt zeltainu iedegumu solārijā.

8. Pirtis

Wellness Oasis apmeklētāji ir laipni gaidīti izmēģināt arī 6 dažādas pirtis: tvaika (romiešu) pirti 47°C temperatūrā, parastās pirtis 100°C un 80°C temperatūrā, aromātisko pirti 60°C temperatūrā, sāls pirti 48°C temperatūrā, kā arī pirti bērniem 50°C.

9. Bērnu pirts

Mazākos Wellness Oasis viesus sagaidīs jaukā bērnu pirts, kur pēc peldes varēs atpūsties, skatoties multfilmas.

10. Stils un komforts

Esam atjaunojuši arī ģerbtuves, kurā ir pieejami gan lielie, gan mazie skapīši, kā arī krēsli, uz kuriem ērtāk pārģērbties. Visiem viesiem, protams, būs pieejami Hotel Jūrmala SPA dvielīši.

Lai skaista un patīkama atpūta, gaidīsim jūs ciemos!