Atzīmē savu īpašo dienu pasakainajā Jūrmalā!

Vēlamies padarīt jūsu kāzu dienu jums un jūsu viesiem neaizmirstamu! Iztēlojies šo - skats pār Jūrmalu un Rīgas jūras līci ievij kāzu svinības romantiskā noskaņā visa vakara garumā…  Ienākot svinību telpā, viesiem aizraujas elpa, jo skats ir patiešām burvīgs. Un saulrieta radītā deja starp debesīm un zemi atgādina par mīlestības deju laulāto starpā uz visu mūžu. Vai meklējat līdzīgas sajūtas savām kāzu svinībām? Tas ir tikai viens no scenārijiem, ko piedāvā Hotel Jūrmala Spa.

Seaside bārā, viesnīcas 11. stāvā tiek piedāvātas svinības līdz 60 viesiem ar Elpu aizraujošu skatu pār Jūrmalu un jūru. Telpā ir mūsdienīgs interjers ar dzīvajiem augiem, kurā iekļausies jebkura jaunā pāra svētku noformējuma ideja. Tāpat Seaside bārā iespējams vakara gaitā baudīt saulrietu jūrā, kura gaismas spēlēs rotājas arī telpā un piešķir vakaram īpaši romantisku noskaņu. Lielākiem pasākumiem līdz 350 viesiem, piedāvāts tiek restorāns Jūrmala, kas atrodas viesnīcas 1. stāvā. Restorāna telpa ir parocīga lielām svinībām, jo tajā atrodas skatuve, iebūvēta bufete. Telpa ir pārdomāta un ērta priekš lielām svinībām. Turklāt blakus atrodas plaša terase ar brīnišķīgu skatu uz Jūrmalas sirdi - Jomas ielu. Te iespējams saaicināt visus, lai izbaudītu, piemēram, salūtu vai uguns šovu.

Turklāt - mēs palīdzēsim ne tikai ar norises vietu, bet arī ar pasākuma organizēšanas detaļām. Tavs vienīgais uzdevums - baudīt lielisko dienu, par detaļām rūpēsimies mēs! 

Hotel Jūrmala Spa banketu pārdošanas speciālisti ir palīdzējuši daudziem pāriem noorganizēt savas sapņu kāzas. Vadoties pēc katra klienta vēlmēm un iespējām, tiek piedāvāts optimālākais risinājums, lai svinības būtu pāra sapņu piepildījums - sākot ar ēdienkarti līdz pat floristam!

Nav lielas balles bez laba ēdiena. Par to padomās mūsu prasmīgie restorāna Jūrmala darbinieki - turklāt, gribam atgādināt, ka mūsu gatavās ēdienkartes nebūt nav obligāti gala variants. Katram klientam pieejam ar īpašu vērību, ņemot vērā vēlmes un pasākuma vēlamo noskaņu. Lai būtu pilnībā droši, ka viss izdosies tieši tā, kā vēlies, pirms tam varēs arī nodegustēt plānoto ēdienkarti.

Kad viesi kārtīgi paēduši un oficiālā pasākuma daļa lēnām iet uz beigām, laiks dejām un jautrībai! Vadoties pēc katrapāra individuālajām vēlmēm, mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties pareizāko pasākuma vadītāju un DJ. 

Kāzas ir garš un skaists pasākums - pie mums pieejami 190 viesnīcas numuri, kuros viesi varēs atpūsties pēc garām svinībām, dejām, aktivitātēm un smiekliem.

Uzzini vairāk par kāzu organizēšanas pasākumiem, zvanot mūsu konsultantantiem 67784450; 67784439  vai rakstot e-pastu .