Visbiežāk runājot par sievišķību un sarkano krāsu, mēs uzreiz piesaucam kino dīvas Merlinas Monro vārdu. Taču jāatceras, ka Merlinas viegli plandošā kleita, platīna blondie mati un koši sarkanā lūpkrāsa vairāk ir poza un attieksmes paušana, nevis ikdiena.

Savukārt ogu sarkanā krāsa apģērbā vai vismaz uz nagiem lieliski ļaus tev ievērot biznesa etiķetes kanonus. Vai zināji, ka 2015. gada un arī vēl šobrīd aktuālais sarkanā tonis ir Marsala- tumša ķirša sarkanais, kam arī ir pieejamas variācijas uz silto un auksto toņu pusi. Piestāvēs gan tumšmatēm, gan brunetēm un katrā ziņā arī rudmatēm.

Šauj ar Amora bultu

Dizainera Kristiana Labutēna  radīto augstpapēžu kurpju sarkanā zole nozib kā Amora bulta, protams, vispirms savaldzina tieši dāmas, pozitīvi ietekmējot arī kungu nodomu realizāciju. Kamēr Labutēna kurpēm, visdrīzāk, sanāks iztērēt visus savus ietaupījumus, sarkana lūpkrāsa mums visām ir pa kabatai.

Lai pierastu pie sarkanās krāsas, sākumā to var klāt uz dabiska toņa lūpkrāsas vai izmēģināt lūpu spīdumu. Sarkanās lūpkrāsas uzklāšanas process ir savdabīgs sievišķīgās varas rituāls. Krāsojot lūpas, tu apģērb savu muti, un padari sacītos vārdus ietekmīgākus, bet tavu sarkano lūpu nospiedums uz viņa kakla būs skaists jūsu kaisles nospiedums.

Krāsojot sarkanas lūpas, ievēro:

  • Pirms uz lūpām tiek klāta krāsa, noderīgi lūpas nopūderēt, izveidojot krāsai noturīgu pamatu;
  • Izmantojot kontūrzīmuli, izvieto punktiņus ap lūpu līniju un tad tos savieno;
  • Ja lūpu centrā būs zeltīta spīduma punktiņš, tad lūpas izskatīsies pilnīgākas.

Taču viens paliek spēkā, neatkarīgi no izvēlētā sarkanā toņa – šī krāsa prasīs visu tavu uzmanību un taisnu muguru! Ja tomēr sarkanais tev ir par intensīvu, sāc sevi pie šīs krāsas radināt, iegādājoties sarkanu kafijas krūzīti vai uzvelkot sarkanas zeķītes. Runā, ka sarkanā krāsa dodot papildus siltumu, jo uzlabo asinsriti. To vajadzētu pārbaudīt, vai ne?  Jo izrādās - sarkans piestāv visām sievietēm.