Jocīgas vietas, kur ceļotāji palikuši pa nakti.

Trakajiem pieder pasaule - ieskatījāmies jocīgākajās pasaules viesnīcās, jāsaka, daudzas ir ne vien neierastas, bet arī iedvesmojošas!

1. Treehotel, Zviedrija

Haradsas priežu mežā atradīsi paslēpto Treehotel viesnīcu, kas izveidota kā koka namiņi. Turklāt ne jau parasti namiņi - šobrīd mežā ir pieejamas 7 istabas. Interesantākās no tām: putna ligzda, NLO, spoguļa kubs, sarkanā būda. Rezervē istabu ŠEIT.

2. Ceļamkrāna viesnīca, Nīderlande

Amsterdamā atradīsi viesnīcu-ceļamkrānu. Par spīti ārienei, iekšā atradīsi diezgan šikas istabas. Rezervē numuriņu ŠEIT.

3. The Dog Park Inn, Aidaho, ASV

Īstiem suņu mīļiem noteikti jāapciemo šī viesnīca. Istaba iebūvēta mājā, kas izveidota tā, lai izskatītos pēc milzīga bīgla divstāvu mājas augstumā. Un, protams, šajā vietā vari palikt ar mājdzīvniekiem. Rezervē sev vietu ŠEIT.

4. Ledus viesnīca, Zviedrija

Tiem, kuriem joprojām nepietiek ziemas un aukstuma, var izmēģināt palikt nakti slavenajā ledus viesnīcā. Siltumu miegā nodrošinās biezās zvērādas. Rezervē numuriņu ŠEIT.

5. Hotel Marqués De Riscal, Spānija

Gulēt mākslas darbā! Grandiozajā ēkā atradīsi ne tikai viesnīcas numuriņus, bet arī izcilu restorānu, bāru un SPA. Rezervē numuriņu ŠEIT.

6. Sheraton Huzhou Hot Spring Resort, Ķīna

Šai viesnīcai vietējie iedevuši vārdu 'virtulis', kas ir tās interesantās formas dēļ. 'Virtulis' atrodas uz Taihu ezera un naktī izskatās pēc maģiskiem vārtiem, kas ceļas no ūdens. Rezervē numuriņu brīnumainajā viesnīcā ŠEIT.

7. Null Stern Hotel, Šveice

Vai vienmēr esi vēlējies milzīgu logu virs gultas, lai varētu vērot nakts debesis? Kā būtu, ja liela loga vietā vienkārši nebūtu arī sienu - tāpat gulēt klajā laukā? Aizbraucot uz Šveici, tev var būt tāda iespēja šajā 'viesnīcā'. Šī istaba (kas būtībā ir tik liela, cik lielu tu vēlies to iztēloties), protams, ir pieejama tikai sezonāli un tā izmaksās virs 300 dolāriem par nakti, tādēļ varbūt nedaudz lētāk izmaksās aiziet pārgājienā un gulēt teltī (vai uz piepūšamā matrača bez telts). Kad sāksies sezona, numuriņu rezervē ŠEIT.

8. Capsulevalue Kanda, Japāna

Vai esi kādreiz iedomājies, kā dzīvo bites šūniņās? Tokijā iespējams to izmēģināt kādā no kapsulu viesnīcām, kur katram kā istabiņa dota kapsula, kurā ir gulta, televizors, Wi-Fi, radio, modinātājs, regulējama gaisma, kā arī aizkari kapsulas logam. Viesnīcas apmeklētājiem pieejamas arī dušas, vanna, dvieļi, skapītis bagāžai. Ja nepieciešams kaut kur apsēsties un pastrādāt, iespējams arī doties uz biznesa/atpūtas telpu, kurā vari izmantot datoru, faksa aparātu un printeri. Minimālisms augstākajā līmenī! Viena nakts izmaksās aptuveni 30 mārciņas. Rezervē savu kapsuliņu ŠEIT.

9. Arctic TreeHouse Hotel, Lapzeme

Šī kompaktā, bet komfortablā viesnīca sniegota meža vidū būs ideāla veta, kur vērot Ziemeļblāzmu. Rezervē numuriņu ŠEIT.

10. The Caves, Jamaika

Viesnīca atrodas klinšu alās, taču tajās nebūt nav jādzīvo kā alu cilvēkiem. Alās ir skaistas flīžu grīdas, galdiņi, kur malkot vīnu vai kafiju un apbrīnot skatu, kas paveras no klints sienas. Viesnīcu numuriņi novietoti mājiņās uz klints malas, bet pašas alas izmanto romantiskām maltītēm. Rezervē vietu ŠEIT.

11. Jumbo Stay, Zviedrija

Stokholmas lidostā iespējams pavadīt nakti lidmašīnā! Lidostā 70to gadu lidmašīnā izveidoti interesanti viesnīcas numuriņi, kuros palikt, ja gadījumā ilgi jāgaida uz savu reisu. Pieejamas istabiņas vienam un diviem cilvēkiem, kā arī luksusa numuriņš pilota kabīnē, no kuras paveras plašs skats uz skrejceļu, kur vari vērot lidmašīnas paceļoties un nolaižoties. Rezervē istabu ŠEIT.

12. The Hobbit Motel, Jaunzēlande

Ja esi Hobita vai Gredzenu pavēlnieka fans, iesakām doties uz Jaunzēlandi, kur tika filmēta liela daļa grandiozo skatu. Un ne tikai - Jaunzēlandē vari palikt pa nakti mazā Hobita namiņā. Rezervē savu pasaku istabu ŠEIT.

13. Hurawalhi viesnīca, Maldīvu salas

Šajā viesnīcā visvairāk izceļas restorāns, kurš, kā vari aplūkot bildē, atrodas zem ūdens. Kamēr baudi gardu maltīti, paveras neiedomājams skats uz dzīvi ūdens dzīlēs. Rezervē vietu kūrortā ŠEIT.

14. Free Spirit Spheres, Kanāda

Iejūties meža gariņa lomā - meža vidū paslēpušās šādas pasakainas koka bumbas, kas īstenībā ir viesnīcas istabas. Dzīvojot tādā, nekad negribas atgriezties pilsētā! Rezervē savu meža mājiņu ŠEIT.

15. Costa Verde, Kosta Rika

Dzīvot lidmašīnās izskatās, ka ir daudz populārāks lēmums nekā mums šķita - Arī Kosta Rikā vari iekārtoties šādā lidaparātā, tikai šis atrodas koku galotnēs. Rezervē istabu ŠEIT.