Saiņojumu idejas, kuras būs žēl plēst nost!

1. Minimālisma šarms

Iesaiņojums, kas patiks minimālisma cienītājiem un tiem, kuriem nav svarīgi izcakoti un pārdekorēti papīri. Viegli akcenti - egļu zari, pīlādža zari, dzērveņu pušķīši - būs viss, kas nepieciešams vajadzīgajam efektam.

2. Piparkūku namiņš

Lieliska saiņošanas ideja, dāvinot saldumus un citus našķus. Ņem talkā balto marķieri un gaiši brūnu ietinamo papīru vai kasti. Uz iesaiņojuma ar marķieri zīmē dekorus gluži kā uz piparkūku namiņa.

3. Briedis Rūdolfs

Padari dāvanu dzīvīgāku - ar acīm, košu degunu, austiņām un ragu pāri tā dāvana pārtaps par slaveno ziemeļbriedi Rūdolfu!

4. Nostalģiskas fotogrāfijas

Radi dāvanu iesaiņojumu, kas būs īpaši mīļš tās saņēmējam - iesaiņojumam pievieno mīļāko fotogrāfiju ar šo cilvēku. Tik tiešām sirsnīga un sentimentāla ideja!

5. Pasaules karte

Ceļotāji un piedzīvojumu meklētāji noteikti novērtēs šo ideju. 

6. Eglīšu rotājumi

Kas gan var būt vēl svinīgāk par eglīšu rotājumiem! Iesaiņo dāvanu neitrālā papīrā, pievienojot tam lenti vai auklu, uz kuras ievērti mazi eglīšu rotājumi.

7. Dabas veltes

Ziemassvētku dāvana kā maza oāze! Šeit ir tiešām plašas iespējas, kur izpausties - ziedi, žagariņi, putnu spalvas, zariņi, garšaugi, lapas, ķērpji... aizej pastaigā uz mežu un iedvesmojies!

8. Krāšņa aploksne dāvanu kartei

Ja dāvanu pasniegsi aploksnē, pacenties arī to izrotāt krāšņi! Veido kolāžas no žurnāliem un bildēm, izmanto akvareļu krāsas. Kā arī - izmantojot skaistu papīru, izdekorē arī aploksnes iekšpusi. Starpcitu, ja meklē ideālo dāvanu karti Ziemassvētkiem, ieskaties ŠEIT.

9. Krāsu triepieni

Nepatīk veikalos pieejamie ietinamo papīru raksti? Izveido pats savējo! Veido lāsumus, otas triepienus un krāsu šļakstus.

10. Mežģīnes

Īpaši sievišķīgs iesaiņojums - iesakām šo, dāvinot smaržas vai skaistumkopšanas produktus.