Palutini savu ķermeni un prātu ziemā ar relaksējošām brīvdienām Hotel Jūrmala SPA.

1. SPA darba dienu piedāvājums

Ja esi devies pelnītā atvaļinājumā, iesakām tev atbraukt kādā darba dienā, kad SPA piedāvājumiem ir īpaša atlaide. Uzzini vairāk par īpašajiem darba dienu piedāvājumiem un atlaidēm ŠEIT.

2. Pasakainā atpūta Jūrmalā

Laikā, kad visi esam aizņemti ar darbu un nemitīgi kaut kur steidzamies, ir svarīgi kopā ar mīļoto apstāties un nedaudz atvilkt elpu. Baudiet mieru un viens otra klātbūtni ar īpašo SPA un nakšņošanas piedāvājumu diviem - uzzini vairāk ŠEIT.

3. Gardais pankūku piedāvājums

Vēl vari paspēt nobaudīt īpašo februāra piedāvājumu - 3 kārtu maltīti ar dažādiem interesantiem pankūku ēdieniem! Uzzini vairāk ŠEIT.

4. Atveseļošanās kūre

Mēs visi zinām, cik ļoti kaitīgs veselībai ir mazkustīgs dzīvesveids un sēdošs darbs, tādēļ ir svarīgi regulāri pamodināt savu ķermeni ar dažādām aktivitātēm.

Baudi lielisku veselības atjaunojošu programmu, kurā ietilpst, masāža, ārsta izmeklēšana un konsultācija, kā arī SPA.

Uzzini vairāk par šo piedāvājumu ŠEIT.

5. Dejas diskotēkā

Ja tev labāk patīk atpūsties aktīvi, aicinām tevi uz disko vakariem - piektdienās un sestienās sākot no plkst. 20.00 mūsu bārā Seaside 11. stāvā tiek rīkoti disko vakari ar jautrām dejām un mūziku. Pirms ierašanās līgsim ziņot administrācijai, jo Seaside bārā mēdz notikt arī prīvātie pasākumi.

6. Sasildies ar karsto šokolādi

Tā kā ziema atgriezusies Latvijā, aicinām tevi nākt sasildīties bārā Seaside anr krūzi karstās šokolādes. Uzzini vairāk ŠEIT.

7. Labsajūtas pavasaris

Pavasaris ir viens no skaistākajiem gadalaikiem - viss dabā uzzied un pamostas, arī tavs ķermenis! Mūsu pavasara piedāvājumā atradīsi kaut ko, kas patiks visiem - gan pieaugušajiem, gan bērniem! Uzzini vairāk par īpašo piedāvājumu ŠEIT.

8. Romantiska atpūta pāriem

Nav jāgaida Valentīndiena, lai justos mīlēts - ar pareizo cilvēku katra diena būs romantisks piedzīvojums! Baudiet kopā kokteiļus, SPA procedūras un neaizmirstami gardas vakariņas. Uzzini vairāk ŠEIT.

9. Īpašais deserta piedāvājums Seaside bārā

Tiem, kuri meklē veidu, ka sevi ātri un patīkami palutināt, aicinām tevi ciemos uz kafiju un desertu! Saņem īpašu atlaidi, izmantojot piedāvājumu ŠEIT.

10. Atpūta + darbs

Ja darbs šobrīd min uz papēžiem un atpūtai galīgi nesanāk atrast laiku, iesakām īpašo biznesa piedāvājumu. Tajā iekļauta konferenču zāles un tā aprīkojuma īre, nakšņošana viesnīcā, gardas uzkodas konferencēs, vakariņas, SPA procedūras un vēl! Lasi vairāk par šo piedāvājumu ŠEIT.