Kāzu sezonai dots starta signāls - lai vieglāk būtu plānošanas procesā neapjukt, esam tev sagatavojuši noderīgu sarakstu ar top svarīgākajām lietām, kuras ievērot, plānojot kāzas.

1. Pareizais fotogrāfs

close up photography of woman dancing with man

Tā kā kāzas ir tik svarīgs notikums mūsu dzīvēs, ir nozīmīgi izvēlēties sev vispiemērotāko fotogrāfu, kurš palīdzēs iemūžināt kāzas tieši tā, kā vēlies tu un tava otrā pusīte. Neatliec fotogrāfa izvēli uz pēdējo brīdi, jo tāpat kā kāzu lokācijas arī fotogrāfu grafiki ir diezgan saspringti, it īpaši, ja vēlies kāzas vasaras sezonā.

Noteikti iesakām arī pirms kāzām veikt izmēģinājuma fotosesiju!

2. Strikts dienas plāns

2019 calendar on white and teal surface

Pat kāzām ar šķietami visnepiespiestāko un brīvāko atmosfēru ir īpaši izveidots un detalizēts plāns. Lai kāzu dienā šis nesagādātu liekas raizes, noteikti izplāno aktivitātes laikus. Īpašu uzmanību pievērs viesu aktivitātēm tavas fotosesijas laikā - fotosesijas var ilgt pat vairākas stundas, tādēļ iepriekš noteikti izdomā, ko šajā laikā darīs jūsu viesi.

3. Dizaina elementi tavās kāzās

two silver-colored rings

Vai esat jau izdomājuši, kā izskatīsies jūsu kāzu ielūgumu? Mielasta ēdienkarte? Aktivitāšu plāns? Šo noteikti nevajadzētu atlikt uz pēdējo brīdi!

4. Rezerves plāns

clear wine glass lot on table

Ne vienmēr viss notiek tieši tā kā plānots, un tas nekas! Iesakām jau laikus izdomāt rezerves rīcības plānu - kā rīkosies, ja fotosesijas vai ceremonijas laikā līs; rezerves aktivitātes viesiem, ja mielasts vai fotosesija aizkavējas utt.

5. Mūzika

black portable vinyl records

Tās nav kāzas bez dejām, un nav deju bez mūzikas! Iesakām mūziku atstāt profesionāļu rokās - grupai/māksliniekam vai dīdžejiem. Turklāt laba doma būs ar šiem speciālistiem iepriekš vienoties par šādām lietām: pāra muzikālā gaume, kāzu tematika utt. Arvien populārāka prakse ir dīdžejam vai grupai iepriekš iedot sarakstu ar dziesmām, kuras jūs kā pāris noteikti vēlēsieties dzirdēt, kā arī ar tām - kuras noteikti nē.

6. Nepazūdi kāzu tendenču jūrā

bride and groom standing near body of water

Pirmajā brīdī var šķist, ka noteikti vajag kāzās izmantot visas svaigākās aktualitātes, atdarināt sabiedrībā zināmu cilvēku kāzas. Taču atceries, ka precaties jūs - un par to vajadzētu liecināt arī jūsu kāzām! Izmantojot mazas detaļas, kāzas var padarīt par īpaši personīgu noteikumu. Nav svarīgi, ko par to padomās kāzu viesi, galvenais, lai jūs ar savu otro pusīti tiešām jūtaties komfortabli šajā notikumā. Varbūt jums ar otro pusīti ir kādi īpaši mīļākie joki, dziesmas, hobiji - šo visu var kaut kādā mērā iekļaut arī savās kāzās!

7. Droša vieta tavai kleitai

women's white dress on hangers

Viena no kāzu dienas vissvarīgākajām detaļām - KLEITA! Iesakām to uzglabāt droši un saudzīgi. Kā arī, lai izvairītos no tā, ka līgavainis to varētu nejauši ieraudzīt pirms kāzu dienas (un no tā, ka dažkārt līgavai gribas to uzmērīt vēl vismaz 10 reizes mājās :) ), iesakām to glabāt kaut kur citur - varbūt ir iespēja to iedot mammai. Dažkārt arī kāzu saloni piedāvā iegādātās kleitas glabāt pie sevis līdz kleitas pāršūšanai.

8. Ziedu noformējums

shallow focus photo of pink and purple flowers

Kāzās viennozīmīgi visbiežāk dekorācijām izmanto ziedus. Pirms tam apdomā - kuru ziedu sezona saskanēs ar jūsu kāzu datumu? Jo tieši šie būs tie, kuri izmaksās lētāk. Vēl laba alternatīva ir mākslīgie ziedi - to cena nebūs atkarīga no sezonas un tos var iepirkt pa daļām vēl ilgi pirms kāzām.

9. Kāzu dekorators

bride dinnerware set on table

Runājot par noformējumu - ļoti izpalīdzēs profesionāls kāzu dekorators. Dekorators varēs izmantot savas prasmes un zināšanas, lai jebkurā lokācijā radītu tieši konkrētā pāra izvēlēto atmosfēru. Dekorators arī varēs izvēlēties gaumīgas krāsu un ziedu kombinācijas, kas labi saderēs ar lokāciju un kāzu koptēlu.

10. Kāzu organizators

people raising wine glass in selective focus photography

Šie un vēl daudzi citi ar kāzām saistīti jautājumi var šķist nedaudz biedējoši, tādēļ vienmēr laba doma būs uzticēt kāzu plānošanu profesionāliem organizatoriem. Starpcitu, arī mēs piedāvājam kāzu organizēšanas pakalpojumus - palīdzēsim ar visām kāzu detaļām, sākot ar vizuālo noformējumu līdz pat mūzikai un dejām! Ielūkojies mūsu piedāvājumā ŠEIT.

Kad viss ar kāzu plānošanu ir skaidrs, laiks atpūsties vecmeitu ballītē ar vislabākajām draudzenēm! Ieskaties piedāvājumā ŠEIT.