Iedomājies - pavadīt dienu SPA, pēc tam doties neaizmirstamās vakariņās restorānā, noslēdzot vakaru ar gardiem kokteiļiem un ballīti bārā! To visu varēsi ar tuvākajām draudzenēm izbaudīt savā vecmeitu ballītē Hotel Jūrmala SPA.

1. Fotosesija numuriņā

ФоÑоÑеÑÑÐ¸Ñ Ð² номеÑе

Sāc dienu agri - ar brokastīm, kafiju un ziediem. Viena lieta, bez kuras vecmeitu ballīte nav iedomājama - skaistas bildes! Izbaudi skaistu fotosesiju kopā ar draudzenēm!

2. Skaistumkopšanas salons

Салон кÑаÑоÑÑ

Skaisti sapucēties svarīgi ir ne tikai kāzu dienā, bet arī ballējot kopā ar draudzenēm vecmeitu ballītē. Mūsu profesionāļi ieveidos matus un palīdzēs sagatavot ideālo grimu. Vairāk lasi ŠEIT.

3. Ūdens procedūras

ÐоднÑе пÑоÑедÑÑÑ

Kāzu organizēšana nav viegls uzdevums, tādēļ noteikti esi pelnījusi arī patīkamu relaksāciju.
Pie mums varēsi izmēģināt šarko dušas procedūru, Kleopatras pērļu vannu, hidromasāžu un vēl, un vēl...
Tavs ķermenis pateiksies par tādu dāvanu! Lai uzzinātu vairāk par procedūrām, dodies ŠEIT.

P.S. Procedūras nepieciešams rezervēt iepriekš.

4. Relaksējoša masāža

РаÑÑлаблÑÑÑий маÑÑаж

Lai pilnībā atbrīvotos, iesakām papildināt ballīti ar masāžu. Pie mums varēsi izmēģināt dažādas austrumu masāžas (reiki, Indijas galvas masāžu, Taizemes pēdu rituālu u.c.), kā arī daudzas citas (pilna ķermeņa masāža, roku un pēdu masāža, masāža ar sveci u.c.). Vairāk uzzini ŠEIT.

5. Ķermeņa procedūras

ÐÑоÑедÑÑÑ Ð´Ð»Ñ Ñела

Vecmeitu ballīte ir ideāls laiks atpūsties ne tikai dvēselei, bet arī ķermenim. Apmeklē sāls istabu, relaksējies masāžā ar akupunktūras paklājiņu, izmēģini skābekļa terapiju vai izrotājies ķermeņa apgleznošanā! Ar šīm un daudzām citām procedūrām varēsi uzlabot veselību un relaksēties pirms lielās dienas.

Aplūko procedūras un izvēlies sev piemērotāko ŠEIT.

6. Pikniks pie jūras

Ðикник Ñ Ð¼Ð¾ÑÑ

Ja vēlies pavadīt vairāk laika pie dabas, iesakām doties uz pludmali. Šī ir lieliska iespēja pavadīt laiku ar tuvākajām draudzenēm, gremdēties atmiņās par lieliskākajiem kopīgajiem piedzīvojumiem ar jūras šalkoņu fonā. Varat kopā paēst gardas vakariņas, uzņemt daudz skaistu bilžu, baudīt žilbinošu saulrietu. Nu, un, protams, arī nopeldēties!

7. Piedzīvojums uz jahtas

Ðоездка на ÑÑÑе

Vai līgavai patīk aktīvāka atpūta? Tad noteikti jādodas jahtas izbraucienā - romantisks noskaņojums, skaisti skati un piedzīvojumi garantēti!

Turklāt - augusta beigās norisināsies Pasaules jahtu sporta čempionāts. Vairāk par to lasi ŠEIT.

8. Izbrauciens ar SUPiem un ūdensslēpēm

СапбоÑдинг и воднÑе лÑжи

Aktīvo atpūtu var un noteikti vajag turpināt Jūrmalas wake un ūdens slēpju parkā. Šeit varēsi izmēģināt izbraucienu ar populārajiem SUP dēļiem - uz tā jāspēj noturēt līdzsvars un jāairējas ar airi. Vairāk par parku lasi ŠEIT.

9. Vakariņas restorānā Jūrmala

Ужин в ÑеÑÑоÑане

Vakariņas restorānā pēc garas, notikumiem pilnas dienas ir tieši tas, kas nepieciešams. Glāze šampanieša, skaista mūzika un labākās draudzenes tev blakus.

Parūpēsimies arī par galda dekoriem un svinīgu atmosfēru! Viss, kas tev jādara - jāatpūšas un labi jāpavada laiks!

10. Vakars bārā Seaside

ÐеÑÐµÑ Ð² баÑе

Izcils nobeigums vecmeitu ballītei noteikti būs bārā Seaside, jo to būtu grūti iedomāties bez glāzes šampanieša vai garda kokteiļa. Baudiet ar draudzenēm gardus dzērienus, desertu un brīnišķīgu skatu uz jūru. Vairāk par bāru lasi ŠEIT.

Ja vecmeitu ballītes organizēšana šķiet pārāk sarežģīta, mēs to izdarīsim tavā vietā! Vasarā mums ir īpašs piedāvājums vecmeitu ballītēm - brīvdienas Jūrmalā, SPA procedūras un kokteiļu meistarklase bārā Seaside. Lai uzzinātu vairāk par piedāvājumu, lasi ŠEIT.