Katrai kleitai ir savs īpašais stāsts, tā ir kaut kas vairāk par greznu apģērbu. Tā kāzu dienā saplūst ar līgavu vienā veselumā un pasaka par tās valkātāju daudz vairāk nekā jebkuršs cits apģērbs vai aksesuārs viņas skapī. Esam apkopojuši latviešu dizaineru kāzu kleitas, un ceram, ka kāda no šīm iekritīs acīs tieši tev un liks saprast "jā, tas ir tas, ko es visu šo laiku meklēju!"

1. Vita Radziņa

Trauslas līnijas un caurspīdīgi elementi, kas liks sajusties kā smalkai pasaku fejai. Moderni par klasisko. Uzzini vairāk ŠEIT.

2. Dace Bahmann

Vējš matos, kleitā un plīvurā! Īstā izvēle tām, kuras ar minimālistisko stilu ir uz Tu. Uzzini vairāk ŠEIT.

3. Līga Banga

LĪGA BANGA

Īstās kleitas, ja vēlies kāzu dienā izdzīvot savu pļavas fejas sapni. "Kāzu kleitai jābūt īpaši atbilstošai valkātājas būtībai. Kleitai jābūt kā līgavas otrai ādai, kura izceļ valkātāju, nevis otrādi," tā stāsta Līga Banga par savu redzējumu, veicot savu darbu. Lasi vairāk ŠEIT.

4. Katya Katya Shehurina

Katya Katya ir zīmols, kurš guvis milzīgu atzinību un popularitāti ne tikai Latvijā, bet visur citur pasaulē. Tā būs kleita, kuru nevarēs sajautk ar nevienu citu. Vairāk informācijas meklē ŠEIT.

5. Coo Culte

Viens no trendīgākajiem latviešu zīmoliem šobrīd! Kleitas ar jau atpazīstamu un stilīgu piegriezumu - dāmām, kuras mīl vienmēr būt soli priekšā modē! Uzzini vairāk ŠEIT.

6. Amoralle

Amoralle izpelnījies, iespējams, drosmīgākā un izaicinošākā Latvijas modes zīmola titulu. Tās ir kleitas bez noteikumiem - izaicinošas krāsas, piegriezumi un koķetas detaļas. Lasi vairāk ŠEIT.

7. Amelia salons

Kleitas īstām bohēmas princesēm - mežģīnes un tills, kas izskatīsies glīti ceremonijā, bet neatturēs no kārtīgas ballītes pēc tam! Uzzini vairāk ŠEIT.

8. 9 mēneši

9 mēneši ir unikāls, Baltijā vienīgais zīmols kas specializējas kāzu kleitu radīšanā topošajām māmiņām. Ja esi bērniņa gaidībās, šī būs vieta, kur meklēt savu īsto kāzu kleitu! Lasi vairāk ŠEIT.

9. Karina Make Clothing

Katra līgava ir unikāla un katrā līgavā mīt princese. Karīna radījusi savu zīmolu, lai izdabātu šai katras līgavas iekšējai princesei un padarītu kāzu dienu maģisku. Lasi vairāk ŠEIT.

10. Zane Zaharova

Zane kleitas izgatvo, sākot no precīzākā auduma piemeklēšanas, līdz pat pēdējā aksesuāra pieskaņošanai. Turklāt varēs palīdzēt arī līgavaiņa stilā. Lasi vairāk ŠEIT.

Kad kleita izvēlēta, laiks plānot arī pašu īpašo dienu! To vari atstāt mūsu ziņā - palīdzēsim nodrošināt vietu un izplānot kāzas no ziediem līdz pat mūzikai! Uzzini vairāk ŠEIT.