Jāsāk jau lēnām par to domāt!

1. Plānotājs

Šī ir klasiska un visiem zināma dāvana, taču tā nekad nenovecos - galu galā, katru gadu tāpat nepieciešams jauns! Pēdējo gadu laikā ar roku aizpildāmi - nevis elektroniski - plānotāji īpašos dizainos nākuši modē, tādēļ izvēles iespējas ir diezgan plašas.

Vai arī, ja sāksi jau tagad, izgatavo to pats! Internetā ispējams atrast arī šablonus, kurus izprintēt un iesiet pēc sirds patikas! Piemēram šis.

2. Saldumi(vai citi našķi)

Viena no labākajām dāvanām, vienalga, svētkos vai ikdienā, noteikti ir ēdiens. Iegādājies drauga vai ģimenes locekļa mīļāko našķu izlasi vai uzmeistaro pats! Trifeles, cepumi, piparkūkas, sāļās uzkodas - iespēju ir tik daudz!

3. Pašdarināti Ziemassvētku rotājumi

Vai nu tie ir dekori galdam vai rotājumi eglītei - ar šo dāvanu tavi mīļie par tevi atcerēsies katros Ziemassvētkos. Vari izmantot fotogrāfijas, krāsaino kartonu, pērlītes vai kādus dabas materiālus - čiekurus, egļu zarus, garšaugu zariņus u.c.

4. Vakariņas

Laiku pa laikam ir tik brīnišķīgi doties smalkās vakariņās - tas nav tikai ēdiens, bet gan vesels process! Var skaisti sapucēties vakaram, nesteidzīgi baudīt garšas piedzīvojumu un mīļotā kompāniju, kā arī pēc tam iet pastaigā pa Jūrmalu. Ieskaties dāvanu kartes piedāvājumā šeit.

5. Adījumi siltumam

Latvijas ziema - arī, ja nav sniega - tik un tā ir diezgan auksta, tādēļ siltas zeķes, cimdi, cepure un citi adījumi vienmēr noderēs. Ja pats esi diezgan veikls ar adāmadatām, izvēlies mīļā cilvēka iecienītākās krāsas un ornamentus un uzadi pats. Bet, ja pašam adīšana diez ko neveicas, dažādos Ziemassvētku tirdziņos iespējams atrast ko skaistu.

6. Ātrais kakao vai cepumu maisījums
Kā to pagatavot? Sākumā vajadzēs glītu burciņu. Ja vēlies pagatavot kakao maisījumu, ieber burciņā kakao, piena pulveri. Tad pievieno smalkas garšas nianses - kanēli, muskatriekstu, karameļu cukuru, mazos zefīriņus. Ja vēlies pagatavot cepumu maisījumu, burciņā liec miltus, dzeramo sodu, sāli, brūno cukuru, šokolādes gabaliņus un/vai dzērvenes. Pievieno zīmīti ar kādu jauku pantiņu un instrukciju, kā no dāvanas pagatavot ko gardu.

7. Pašdarināts skrubis, sviestkrēms vai citas skaistumlietas

Izveido tuvajam cilvēkam īpaši piemērotu personalizētu skrubi, sviestkrēmu vai lūpu balzamu. Lai pagatavotu skrubi, būs nepieciešams jūras sāls, ēteriskā eļļa pēc izvēles(aromātam) un kokosriekstu eļļu(maigumam). 

8. SPA diena

Ja nu tomēr ar rokdarbiem esi uz "Jūs", nesatraucies, pie mums atradīsi visdažādākās SPA procedūras visām gaumēm. Starpcitu, mums ir arī īpašais ziemas piedāvājums, kā, piemēram, Ziemas valdzinājums un Siltuma lādiņš. Iepazīsties ar visām mūsu dāvanu kartēm šeit.

9. Pašdarinātas sveces

Pašdarināta svece uzreiz iegūst jaunu vērtību. Tās izgatavošanai būs nepieciešams īpašs sveču vasks, sveces trauks pēc izvēles un sveces deglis. Visu šo varēsi atrast internetā. Katrai svecei vari pievienot īpašas eļļas, lai radītu aromātu kombināciju, kādu nevarēsi atrast veikalā.

10. Mājas SPA komplekts

Dāvana, kas sastāv no vairākām mazām lietām - mīksts peldmētelis, ērtas čības, vannas bumba vai piens, sejas maska.